TAM 8'in "Komşuluk Projesi" mikro web sitesini ziyaret ettiniz mi? İncelemek için buraya tıklayın.

Proje Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul Güneşli’de bir çok projeye imza atan Tam Yapı, en son projesi olan ‘Tam 8’de, bin 657 metrekare arsa üzerine 9 bin 485 metrekarelik yaşam alanı inşa etti. 2+1 ve 3+1’den oluşan toplam 48 daire, 112 metrekare ile 136 metrekare arasında değişiyor. Projede 2 adet de ticari alan bulunuyor. Kuzey Doğu ticaret alanı 240 metrekare, Kuzey Batı ticaret alanı ise 440 metrekare+215 metrekare depo alanına sahip.

“Kendimiz nasıl bir evde oturmak isteriz?”
Tam Yapı projelerini inşa ederken kurduğu ilk düşünce bu; “Kendimiz nasıl bir evde oturmak isteriz?”. Bu yüzden evlerin kullanışlılığı, malzeme kalitesi, konfor, rahatlık ve en önemlisi güvenlik üzerine çok fazla duruluyor.

Projenin sosyal donatıları arasında 500 metrekare spor ve çocuk oyun alanı, fırın, ocak, davlumbaz, bulaşık makinesi ve her daireye kapalı otopark yer alıyor. Jeneratör ve 24 saat güvenlikle kesintisiz bir yaşam sunuluyor. Projemizde ayrıca kapalı spor salonu mevcuttur.Dairelerde Kullanılan Markalar

Tam Yapı olarak müşterilerimizin beklentilerini göz önünde bulundurarak, Tam 8 projesinde yaşam kalitesini arttırabilmek için her zaman birbirinden değerli markalarla çalışmaya özen gösteriyoruz.

Artema - Armatür

Nolte - Mutfak

Siemens - Ankastre

Kütahya - Seramik

Vitra - Vitrifiye

Pimapen - Pencere

Mitsubishi - Klima

Kone - Asansör

Demirdoküm

Jotun Boya

Basf Kimya

Schneider Elektrik